Kapaklı Dolap

8000㎡ atölye, 100 işçi, gardırop, kapılı gardırop gibi denizaşırı tam ev ısmarlama ürünler için zengin deneyime sahiptir. Düz paket mutfak, mutfak dolabı.

Artık giderek daha fazla müşteri, geleneksel Çin unsurlarını evinizin dekorasyonuna karıştırmak istiyor. Gardırop, ahşap damar kadar doğal olan Thermofoil'den (PVC sargı) yapılmıştır. Açık çekmeceler ve şeffaf tasarımlar birbirini tamamlayan, aksesuarlar, kaplamalar ve aydınlatmalarla dekore edilmiştir - erişilebilen dolap sisteminizi günlük hayatınızın yeni bir organizasyon düzeyine taşıyabilir.
J&S, Çin'de ünlü bir Kapaklı Dolap üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Kapaklı Dolap düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Kapaklı Dolap satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.