Duvar dolabı

J&S, rekabetçi fiyatlarla düz paket duvar dolabı toptancısıdır. Denizaşırı düz paket mutfak projesi için onlarca yıllık deneyime sahiptir.

Duvar dolabı, mutfak dolabının bir parçasıdır, depolama alanınızı genişletir. Düz paket mutfaklar modülerdir, bu da neredeyse her alana yapılandırılabilecekleri anlamına gelir. Hepsinden iyisi, montajı ve kurulumu kolaydır. Montajı ve kurulumu kendiniz hallederseniz, paradan tasarruf edebilirsiniz.

Flat Pack duvar dolabı, 2.000'den fazla projeye birçok ülkeye tedarik ediyor.Birleşik Devlet, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda gibi.
J&S, Çin'de ünlü bir Duvar dolabı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Duvar dolabı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Duvar dolabı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.