Thermofoil Mutfak Kapısı

Termofoil mutfak kapısı için ODM ve OEM fabrikasıyız, Dolap 15 yıl garanti; mutfak kapısı için 5 yıl garanti.PVC / termofoil çok esnek bir üründür, çeşitli profil mutfak kapısı, dolgu, kaide, korniş vb. üzerinde.

Thermofoil mutfak kapısı dünyadaki popüler kapılardan biridir, ekonomik fiyattır. Termofoil kapı taban malzemesi yoğunluklu panodur, yüzey vakumlu blister veya tek seferlik dikişsiz PVC film sıkıştırma kalıplama işlemi ile yapılır. Termofoil kapı paneli, renk, gerçekçi ahşap tahıl, saf renk, çatlama yok, deformasyon yok, çizilme direnci, ısı direnci, leke direnci ve solma direnci gibi birçok seçenektir. En olgun dolap malzemesi ve basit günlük bakımdır.

Yapımıtermofoilmutfak kapısı, Satış sonrası servis sistemimiz tamamlanmıştır.Teknik destek, ürün kurulum kılavuzu, aksesuar desteği, saha ölçümü dahil

J&S, Çin'de ünlü bir Thermofoil Mutfak Kapısı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Thermofoil Mutfak Kapısı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Thermofoil Mutfak Kapısı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.