Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüyüş

Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüyüş

Küçük Klozet Organizasyonu Klozet İçerisinde Yürüme Sağlıyoruz U şeklindeki bir dolabın ceviz ağacından damarlı rengi bizi bir doğa dünyasına getiriyor.

Ürün ayrıntısı

Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüyüş

 

Küçük Klozet Organizasyonu Klozet İçerisinde Yürüme Sağlıyoruz U şeklindeki bir dolabın ceviz ağacından damarlı rengi bizi bir doğa dünyasına getiriyor. Ortada bir osmanlı varken, önemli müzakerelerde veya şarap partisinde hangi kıyafetleri giyeceğinizi bulmak için oturun. İyi tasarlanmış bir gardırop dolabı, tüm alanların tam olarak kullanılmasını sağlamalıdır. Dolapta en sık unutulan alan köşe alanıdır. Buraya bir ayna koymaya çalışın. İyi planlanırsa günlük hayatımızda bize çok yardımcı olabilir.

Tek elden çözüm hizmeti sunuyoruz, zamandan ve enerjinizden tasarruf edin, Bir inşaatçı, müteahhit, geliştirici, Mutfak tüccarı, yenileme şirketi iseniz, J & S, aradığınız en iyi tam ev özel fabrikalarından biridir.

 

 

Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüyüş

 

a, Esnek iç mekan seçenekleri, yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

b, Dolaptaki Yürüme Değerli eşyalarınızı kilitli tutun ve gardıroptan çıkarılan bir kasanın içinde güvende tutun.

c, Klozet Organizasyonunda Küçük Yürüyüş Sürgülü gardırop kapılarımızla yatak odanızda yer kazanın.

d, Dolabın İçinde Yürümek Saklama ışıkları, gardırop kapılarının açılıp kapanmasıyla açılıp kapanacak şekilde ayarlanabilir.Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüme Parametresi

 

Öğe

Dolap Düzeni İçinde Yürümek, Dolapta Yürümek, Dolapta Dolaşmak

Dolapta Küçük Yürüyüş, Dolapta Yürüme

Malzeme

E1 sınıfı yonga levha / kontrplak melamin bitmiş

Karkas malzemesi

Sunta / MFC / Kontrplak melamin bitmiş

Karkas kalınlığı

18 / 25mm (özelleştirilmiş)

Gövde rengi

Genellikle Beyaz

Kapı malzemesi

MDF / KONTRPLAK

Aksesuarlar

Blum / Hettich / Çin DTC

Boyut ve tasarım

Müşterinin düzenine göre özel boyut ve tasarım


Küçük Klozet Organizasyonu Klozet Aksesuarlarında Yürüyüş

 

Gardırop alanı için birçok değerli aksesuar sunuyoruz. Bu pratik aksesuarlar, alanı optimize etmek ve tamamen uyarlanmış bir organizasyon elde etmek için gardıropların içinde alan oluşturmanıza ve bölmenize olanak tanır. Şimdi, gardırobunuzun içini basit bir şekilde dışarıya çekilebilen kafes, saklama kutusu, pantolon askısı, sürgülü ayna gibi aksesuarlarla tasarlayın.


Depolama sistemi

Esnek gardırop iç seçenekleri, yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.
Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün grubu, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Buna ek olarak, yonga levha, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından diğer gerekli hammaddeleri de satın aldık. Küçük Klozet Düzenleme Klozet İçinde Yürüme, bağlantı donanımı olarak 18mm yonga levha melamin, kam kilidi ve vidalarla yapılır.Panel başına doğru boyutlarda olmasını sağlamak için benzersiz malzeme kırma yazılımı kullanırız.Müşterilere verilen ürünlerin iyi ürünler olduğundan emin olun. kalite problemleri olmadan.Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzineden fazla yılı aşkın süredir ihracat yapıyoruz, birçok ülkeye düz paket mutfak dolabı, özel yapım mutfak dolabı, banyo dolabı tedarik ediyoruz.

United Stated, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda gibi.

Ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşterinin ihtiyacını tam olarak anlar, geliştirici, inşaatçı, inşaatçı, mimar ve ev sahipleri ile aynı yerde durur. Bu, bize ve müşterilerimize yüksek itibar getirir ve şirketimizin ve personelimizin hedefi olmaya devam edecektir.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle yüz yüze görüşmekten mutluluk duyuyoruz. Showroomumuzu, fabrikamızı ziyaret etmeye ve bizimle konuşmaya hoş geldiniz. Kendiniz görün!SSS

 

Hasarlı ürünle ilgili politikanız nedir? Çoğu fabrika bize yüksek oranda eksiklik gönderiyor.

Evet, bu inkar edilemez bir konudur. Şimdi, eksik teslimat riskini azaltmak için etiketleme ve sevkiyatta katı bir sistem geliştirdik.

Ürünler, her üretim adımında sıkı kalite kontrol sistemindedir.Herhangi bir hasar varsa, herhangi bir anlaşmazlık olmadan değiştirilirsiniz.


Bizim için tasarım seçeneklerini sağlamanız ne kadar sürüyor?

Müşteri tarafından sağlanan düzen ve net ölçümden 2 gün sonra


Fiyat listeniz var mı?

Evet, bize bir e-posta / soruşturma gönderin, referans için standart bir fiyat listesi alacaksınız.


Teslimat süreniz ne kadardır?

25-35 gün

 

Fabrikanızda kaç tane üretim hattı var?

4 satır

 

Q. Kalite hakkında

Kalite kontrol hakkında, sıkı bir kalite kontrol ekibimiz var, ürünleri incelemek için müşterilere hoş geldiniz.


Q. Alıntı.

C: Öncelikle bize projenin kat planını veya mutfak çizimini göndermelisiniz, Tasarım ve malzemeler onaylandıktan sonra, aynı anda bir teklif vereceğiz ve bazı ayrıntıları tartışacağız.


Web siteme girdiğiniz için teşekkür ederim. Aşağıdaki bilgileri bilmek istediğinizi düşünüyorum. Bilmek istediğiniz soruyu içermiyorsa, lütfen bize bir e-posta gönderin.
Sıcak Etiketler: Küçük Klozet Organizasyonu Dolapta Yürüyüş, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim Satın Al, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kalite, Dayanıklı, Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler