Tek Kişilik Tallboy Gardırop Takımı Aynalı Dolap

Tek Kişilik Tallboy Gardırop Takımı Aynalı Dolap

Tekli Tallboy Gardırop Seti Aynalı Dolap, evinizin en rahatlatıcı alanında sükuneti korumak için uzun boylu bir gardırop çok önemlidir.

Ürün ayrıntısı

Tek Kişilik Tallboy Gardırop Takımı Aynalı Dolap

 

Tekli Tallboy Gardırop Seti Aynalı Dolap, evinizin en rahatlatıcı alanında sükuneti korumak için uzun boylu bir gardırop çok önemlidir. L şeklindeki düzen ve orta ada, uygun bir maliyet için size daha fazla alan sağlar. Beyaz renk, yatak odanıza zarif bir hava katabilir. Aksesuarlar, kaplamalar ve aydınlatmayı içeren müthiş özel tasarım seçeneklerimiz, erişilebilen dolap sisteminizi günlük hayatınızın yeni bir organizasyon düzeyine taşıyabilir.

J&S tek elden çözüm hizmeti sunar, zamandan ve enerjiden tasarruf edin, Bir inşaatçı, yüklenici, geliştirici, Mutfak tüccarı, yenileme şirketi iseniz, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.Tek Kişilik Tallboy Gardırop Takımı Aynalı Dolap

 

 

a, Esnek iç mekan seçenekleri, tek kapılı gardıropta yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

b, Çekmeceli dolaplı Tallboy Gardırop, değerli eşyalarınızı gardıroptan bir kasanın içinde kilitli ve güvende tutar.

c, Dolap Mobilyaları Sürgülü gardırop kapılarımızla yatak odanızda yerden tasarruf edin.

d, Aydınlatmalı Aynalı Dolap, gardırop kapılarının açılıp kapanmasıyla açılıp kapanacak şekilde ayarlanabilir.

J&S ihtiyaçlarınızı kişiselleştirir. Tasarımcı, bütçe gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılarken kişisel tarzınızı geliştirebilecek çeşitli malzeme ve renkler arasından seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Eşsiz bir tasarım tasarlayabilmemiz için kesinlikle beğendiğiniz bitiş ve rengi bulacaksınız.


Tek Boy Boy Dolap Seti Aynalı Dolap Parametresi

 

Öğe

Tek Kapılı Gardırop, Aynalı Dolap,Gardırop Takımları

Tallboy Gardıropi

Malzeme

E1 sınıfı yonga levha / kontrplak melamin bitmiş

Karkas malzemesi

Sunta / MFC / Kontrplak melamin bitmiş

Karkas kalınlığı

18 / 25mm (özelleştirilmiş)

Gövde rengi

Genellikle Beyaz

Kapı malzemesi

MDF / KONTRPLAK

Aksesuarlar

Blum / Hettich / Çin DTC

Boyut ve tasarım

Müşterinin düzenine göre özel boyut ve tasarım

 

Tek Boy Boy Dolap Seti Aynalı Gardırop aksesuarları

 

Gardırop alanı için birçok değerli aksesuar sunuyoruz. Bu pratik aksesuarlar, alanı optimize etmek ve tamamen uyarlanmış bir organizasyon elde etmek için gardıropların içinde alan oluşturmanıza ve bölmenize olanak tanır. Şimdi, gardırobunuzun içini basit bir şekilde dışarıya çekilebilen kafes, saklama kutusu, pantolon askısı, sürgülü ayna gibi aksesuarlarla tasarlayın.


Depolama sistemi

Esnek gardırop iç seçenekleri, yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.
Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün grubu, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Buna ek olarak, yonga levha, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından diğer gerekli hammaddeleri de satın aldık. Tek Kişilik Tallboy Gardırop Takımı Aynalı Dolap, bağlantı donanımı olarak 18mm yonga levha melamin, kamlı kilit ve vidalarla yapılmaktadır.Panel başına doğru ebatlarda olmasını sağlamak için benzersiz malzeme kırma yazılımı kullanıyoruz.Müşterilere verilen ürünlerin iyi ürünler olduğundan emin olun kalite problemleri olmadan.Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzineden fazla yılı aşkın süredir ihracat yapıyoruz, birçok ülkeye düz paket mutfak dolabı, özel yapım mutfak dolabı, banyo dolabı tedarik ediyoruz.

United Stated, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda gibi.

Ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşterinin ihtiyacını tam olarak anlar, geliştirici, inşaatçı, inşaatçı, mimar ve ev sahipleri ile aynı yerde durur. Bu, bize ve müşterilerimize yüksek itibar getirir ve şirketimizin ve personelimizin hedefi olmaya devam edecektir.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle yüz yüze görüşmekten mutluluk duyuyoruz. Showroomumuzu, fabrikamızı ziyaret etmeye ve bizimle konuşmaya hoş geldiniz. Kendiniz görün!SSS

 

Hasarlı ürünle ilgili politikanız nedir? Çoğu fabrika bize yüksek oranda eksiklik gönderiyor.

Evet, bu inkar edilemez bir konudur. Şimdi, eksik teslimat riskini azaltmak için etiketleme ve sevkiyatta katı bir sistem geliştirdik.

Ürünler, her üretim adımında sıkı kalite kontrol sistemindedir.Herhangi bir hasar varsa, herhangi bir anlaşmazlık olmadan değiştirilirsiniz.


Bizim için tasarım seçeneklerini sağlamanız ne kadar sürüyor?

Müşteri tarafından sağlanan düzen ve net ölçümden 2 gün sonra


Fiyat listeniz var mı?

Evet, bize bir e-posta / soruşturma gönderin, referans için standart bir fiyat listesi alacaksınız.


Teslimat süreniz ne kadardır?

25-35 gün


Fabrikanızda kaç tane üretim hattı var?

4 satır


Q. Kalite hakkında

Kalite kontrol hakkında, sıkı bir kalite kontrol ekibimiz var, ürünleri incelemek için müşterilere hoş geldiniz.


Q. Alıntı.

C: Öncelikle bize projenin kat planını veya mutfak çizimini göndermelisiniz, Tasarım ve malzemeler onaylandıktan sonra, aynı anda bir teklif vereceğiz ve bazı ayrıntıları tartışacağız.


Web siteme girdiğiniz için teşekkür ederim. Aşağıdaki bilgileri bilmek istediğinizi düşünüyorum. Bilmek istediğiniz soruyu içermiyorsa, lütfen bize bir e-posta gönderin.

Sıcak Etiketler: Tek Tallboy Gardırop Seti Aynalı Gardırop, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim Satın Al, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kalite, Dayanıklı, Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler