Mutfağınızı sonsuza kadar "genç" yapan sekiz detay

- 2021-07-09-

Bazı tüketiciler mutfaklarının modası geçmiş olduğundan ve mutfağın tarzının artık popüler olmadığından şikayet ediyor. Mutfak stilini yenilemek istiyor ama büyük bir sıçrama yapmak istemiyorsanız, aslında sadece mutfağın geçmişteki popüler unsurlarını geri getirebilecek bazı popüler mutfak aksesuarlarını seçmemiz gerekiyor. Detaylar modayı da yansıtarak mutfağınızı her zaman genç kılabilir.

1. Kapıyı çarpmaktan kaçının
Duvar dolabı, bir yukarı dönüş kapısı olarak tasarlanmıştır ve kafa kafaya kazaları etkili bir şekilde önlemek için ağır hizmet silindirleri tarafından desteklenir.

2. Ekstra büyük baharat sepeti
Küçük baharat dolapları genellikle yeterli olmadıklarını hisseder. Kapı büyüklüğündeki baharat sepeti inanılmaz bir kapasiteye sahip. Kesme tahtası bile sobanın yanına konabilir ve yerleştirilebilir. Baharat şişeleri çapraz olarak yerleştirilebilir, bu da erişimi daha kolay ve daha hızlı hale getirir.

3. Gizli pirinç kutusu
Toplu pirinç, depolama için uygun olan ve nicel olarak pirinç alma işlevine sahip olan uzun bir pirinç kutusuna yerleştirilir.

4. Çekmece ayırıcı çerçeve
Çekmecede depolama tankı bölücü kullanılmaktadır, bu sadece 6 adet depolama tankını alıp yerine yerleştirmekle kalmaz, aynı zamanda diğer eşyaları sınıflandırmak ve yerleştirmek için de yeterli alana sahiptir.

5. Yukarı ve aşağı cam sürgülü kapılar
Orta dolap, mutfak eşyalarının serbestçe saklanabilmesi ve saklanabilmesi için üst ve alt cam sürgülü kapılar kullanır. Güzel nesneler görüntülenebilir ve diğer şeyler tozu önlemek için camla engellenir.

6. İçbükey çekmece çekme sepeti
Lavabonun altındaki dolapta çok yer var, ancak boş odanın kullanım oranı genellikle yüksek değil, çünkü borular var, rafları koymak uygun değil. Eşyaları düzenli bir şekilde istiflemek istiyorsanız, sepeti çekmek için bu tür içbükey çekmece kullanmalısınız. Borularla, büyük çekmeceler eşyaları almayı kolaylaştırır.

7. Sepeti dört taraftan çekin
Kapı panelinin içinde bir raf kullanırsanız, genellikle en içteki şeylere ulaşabilmek için belli olması gerekir. Dört tarafı gerilmiş bu tür çekme sepet, içindeki nesneleri kolayca alabilirsiniz ve tasarımı daha kullanıcı dostudur.

8. Tezgah üstü fonksiyon kutusu
Tezgah üzerinde her türlü pişirme aletini entegre bir şekilde saklayabilen enine fonksiyon kutusu bulunmaktadır. Bıçaklar güvenli ve düzgün, düzgün ve güzel yerleştirilmiş ve istendiğinde alınabilir.


modern mutfak dolabı kapıları
dolap kapakları
satılık mutfak dolap kapakları
özel dolap kapıları
satılık mutfak dolapları