gömme dolap üreticisi: gömme dolap nasıl yapılır

- 2021-05-26-

Dolap içi gömme dolap bize çok yardımcı oluyor. Yerleşik gömme dolap, geleneksel olana göre birçok avantaja sahiptir. Yerden tasarruf sağlar ve çok güzeldir. Pek çok insan kendi evlerinde gömme dolaplar inşa etti, ancak birçok insan gömme dolaplar yapıyor. Bir sürü sorunla karşılaştığımda bazı sorunları nasıl çözeceğimi bile bilmiyordum. Nasıl gömme dolap yapılacağını tanıtmama izin verin.


gömme dolap sürgülü kapı


Gömme gömme gömme yatak odası aslında duvara gömülü, giysi saklamak için gardırop veya mutfakta kurulabilen bir dolap olarak kullanılabilen bir dolaptır.


Ankastre gömme dolabın en büyük avantajı yerden tasarruf sağlamasıdır. Duvara gömülü tasarım, yerden büyük ölçüde tasarruf sağlar ve alanın kullanılabilirliğini artırır; ve görünüşe göre, kabin ağır ve güzel hissetmeden çok küçük ve ince hissettiriyor. gömme dolap kapıları çoğunlukla sürgülü kapılardır, bu da özellikle küçük yatak odaları için uygun olan kapıyı açmak için yerden tasarruf sağlar. Böylece gömme dolaplı yatak odası popüler oldu.


Duvar dolabına yapma


Yatak odasında gömme gömme dolapta sürgülü kapıların kullanılması, operasyonumuzu sadece çok basit, kullanımı kolay, enerji tasarrufu ve çevre koruma sağlamaz. Bazı yatak odaları gömme dolaplar, orijinal tasarım fikirlerini yansıtan, keyfi, özlü ve pratik bir şekilde yükseltilebilen elastik gerdirme ekipmanlarıyla da donatılmıştır. Bu nedenle, çekmecelerin, bölmelerin ve kıyafetlerin bulunduğu duvara monte gardıropta her şeyi, havluları, çorapları ve kravatları bile düzenlersiniz. Bazı duvar dolapları, bir düzine pantolonu düzgünce asabilen, havalandırmayı, kırışıklıkları değil, bir bakışta net ve erişimi kolay olan tekerlekler üzerinde pantolon rafları ile donatılmıştır.


Yatak odası gömme dolap sürgülü kapı


Yapısında gömme duvar bulunan bir oda için (veya tüm duvarın gömme dolap olarak kullanıldığı bir oda), gömme duvara birleşik bir bölme ve ardından bir dizi gömme dolap monte edilmelidir. güzel ve dayanıklı bir duvar dolabı olmak için kapılar monte edilebilir. Dolaptaki duvar doğrudan duvar boyası ile boyanabilir veya duvar kağıdı ile yapıştırılabilir.


Yatak odası duvar dolabının sürgülü kapısındaki ray kutusunun boyutu 12 cm yüksekliğinde ve 9 cm genişliğinde olmalıdır. Bir perde kutusu gibi, palet kutusuna bir ray monte edilmiştir ve sürgülü kapı ray üzerinde askıya alınabilir.


sürgülü kapı genişliği


Normal bir kapının altın boyutu yaklaşık 80 cm x 200 cm'dir. Bu yapı altında kapı nispeten stabildir. 200 cm'den daha yüksek veya daha yüksek bir yükseklik varsa, kapının sağlamlığını ve güvenliğini korumak için, alanın aynı kaldığı öncül altında kapının genişliğini daraltmak veya daha fazla sürgülü kapı yapmak en iyisidir.


Aslında, birçok kişi piyasadan gardırop satın alırken veya kişiselleştirirken her zaman bir sorunla karşılaşır. Satın aldıkları gardırobun boyutu odanın boyutuyla aynı değil. Gömme gömme yatak odası tasarlarken, gömme gömme yatak odası, odanın tarzına göre gömme dolap kapağı ile donatılabilir. Hiçbir şey bilmiyorsanız, lütfen yukarıdaki gömme gömme dolap yapımı hakkındaki bilgilere bir göz atın.