Modüler gardıropların avantajları ve kurulum adımları

- 2021-05-20-

Kombinasyon gardırop, günümüzde nispeten popüler bir ev ürünüdür ve uygun sökme ve montajı nedeniyle birçok genç tarafından tercih edilmektedir. Bugün modüler gardırobun avantajları ve kurulum aşamalarından bahsedeceğim. Umarım herkese yardımcı olur.


Modüler gardıropların avantajları


Modüler mobilya, tüm ev tarzını daha entegre hale getirebildiği ve hayatı daha rahat hale getirebildiği için, aynı zamanda moda ve trend gibi bir dizi unsuru da birleştiriyor. Sadece çok işlevli değil, aynı zamanda çok yeni tarzlara sahip ve aynı zamanda çok çevre dostudur. Özellikle modüler gardırop, önce satın almak çok uygundur ve doğrudan çevrimiçi sipariş vermek iyidir. Bundan sonra kendi ihtiyaçlarınıza göre birleştirebilirsiniz. Daha fazla dolap istiyorsanız, daha fazla dolap kurabilirsiniz. Çok yönlüdür ve az yer kaplar. Daha sonra hareket ederseniz, sökmek de çok uygundur.

modular wardrobes

Modüler gardırop kurulum adımları


1, önce taban plakasını takın


Hepimiz ne yaparsanız yapın, önce temeli atmanın önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle modüler bir gardırop kurmak aynı şeydir. Gardırobun alt kısmı düzgün takılmazsa, tüm gardırobun yapısı çok dengesiz olacaktır. Gelecekteki kullanımı etkilemek kolaydır, bu nedenle alt plakayı takarken, çeşitli arayüzler mümkün olduğunca kurulmalıdır. Kurulum tamamlandıktan sonra ellerinizle yavaşça itin. Kurulum sarsılmadan yapılır.


2, arka plakayı takın


Modüler gardırop, arka paneli takarken özellikle önemli olmalı ve arka panel ile alt plaka arasındaki açı 90 derecelik dik açıda tutulmalıdır. Tahmin etmenin bir yolu yoksa, ölçmek için bir ölçüm aracı kullanabilirsiniz.


3. Yan plakayı takın


Herkes yan plakanın iki tarafının alt plakaya ve arka plakaya bağlanması gerektiğini bilir. Üç plaka birbirinden doğrudan 90 derece olmalıdır, bu nedenle önceki kurulum eğimli ise adım adım yanlış olacaktır.


4. Üst plakayı takın


Adından da anlaşılacağı gibi üst plaka gardırobun üst kısmıdır. Kurulum sırasında, iki arayüzün sağlamlığına ve sağlamlığına özellikle dikkat edin. Kurulumdan sonra gardırop çerçevesinin tamamı tamamlanır.


5. Kalan parçaları takın


Modüler gardırobun tüm çerçeveleri monte edildikten sonra çekmeceler, raflar, kapılar ve diğer bileşenler yerlerine dönebilir. Hepsi kurulduktan sonra şık bir gardırop görünecektir.


Yukarıdakiler, modüler gardırobun avantajlarının ve kurulum adımlarının tanıtımıdır. Umarım modüler gardırobun herkese faydası olacak avantajları ve kurulum adımlarını herkes anlayacaktır.