Bu ev tasarımını iyi yap, 5 yıl kal The Times'ın gerisinde değil, mutluluk güzel!

- 2021-04-10-

Popüler bina trendi, herkesin tahmin edebileceği şekilde dekore edilmiştir, tahmin edin, tıpkı önceki iki yıl gibi hala popüler olan kristal lamba, şimdi basit kubbe ışığı ile değiştirildi, bu nedenle, dekorasyonun ne zaman geleceğin dalgası üzerinde olması gerektiği tahmin edilmelidir, Kendinize çok küçük yarım yılda izin vermeyin, aynı zamanda yüzbinlerce iyi bir eve harcadınız, bir veya iki yıl içinde yukarı çıkmayı takip etmiyor, The Times'ın gerisinde kalıyor.

Düz renkli TV duvarı


Çoğu insan için TV duvarından bahsetmişken, bunun bir özelliği olması gerektiğine inanır, çünkü bu genellikle "pencereyi" dekore eden ailedir.

Bu nedenle, pek çok insan TV'yi çok karmaşık hale getiriyor, böylece hem farklı görünüyor, hem de şık bir his veriyor.

Ama şimdi dekorasyon ya da her fırsatta sekiz bin çocuğu evde karmaşık bir TV duvarı yapmak için harcadıysa, bunun çok modası geçmiş, para harcamaya ait olduğu söylenebilir.

Şu anda, TV duvarının tasarımı için popüler olan, daha az para olmayan, aynı zamanda daha basit bir güzellik sunabilen düz renkli arka plan duvarıdır.

Evdeki televizyondaki aura artık geri çekilirken, bazı aileler doğrudan projektöre monte edilebilir, şu anda projeksiyon bezi olarak kullanılmak üzere açık renkli duvara ihtiyaç duyarlar, düz renkli TV'nin duvarı en iyi tasarımdır.

Beyaz duvar perde olarak kullanılır ve filmi izleme şekli ise oldukça rahat bir görsel his veren projeksiyondur.


Yer karosu yurdu

Önceki iki yıl da "Jane Avrupa rüzgarı, Amerikan, Akdeniz rüzgarı ...... Yer karosu atölyesi genellikle çeşitli modelleme atölyesi yapmak istiyor ve sonra özellikle iyi görünüyor.

Şimdi dekorasyon zemini tasarımına hala bağlıysa, bu yüzden zamanın dışında kalmaz, haksız yere para harcamak olan dekorasyon trendine ayak uyduramaz.

Mevcut popüler yer karosu döşemesinin sadece basit bir değişiklik olduğu söylenebilir, ancak hayata büyük değişiklikler getirdi ve bu, zemin kaplamasının ana akımının geleceği, önümüzdeki 5 yıl hala trend, olmayacak geride kal, ama övülecek.

Yayılma, herhangi bir modelleme, doğrudan mağaza yapıştırması yapmak değildir, böylece sadece çok iyi bir atmosferik etkiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda fiyat da ucuzdur, böylece ev dağınık görünmez.

Yer karosu atölyesi yapıştığı zaman boşluğu bir kenara bırakmayı unutmayınız, bu seramik karo ısısının genişlemesini önlemek içindir. Özel bir gereklilik yoksa, kiremit dikişinin genişliği yaklaşık 1.5 mm olmalıdır ve karo için güzel bir dikiş yapmak için uygun olması için yaklaşık 1.5-2 mm olması tavsiye edilir.

Böyle bir yer karosu ile çatlakları rezerve etseler bile Amerika Birleşik Devletleri çok uygundur ve Amerika Birleşik Devletleri de boşlukta daha iyi tutulabilir, düşmesi kolay değildir.


niş

Tuvalet normalde sol ve sağ tarafta 4-5 kare, kullanması gereken Wei Yu'nun yanı sıra, temelde müsait olmak için çok fazla alan almayan, almak her zaman tuvalet sorunu zorluğudur.

Bunun için daha önce dekorasyon yaparken, cihaz içeriğinin köşede olması çok popülerdir, çünkü bu tür bir sorun çözülebilir, yine aynı zamanda çok kullanışlı olur.

Şimdiye kadar bu hala bir tür problemi çözen iyi bir yöntem tuvalet çözüyor, ancak bu çözebilir sadece bir problemi alıyor, estetik duygudan bahsetmiyor, pratik ve güzel seks bir arada varolamıyor.

Because when decorating now, the position that can use sewer duct to make niş design in toilet, such can solve receive a problem, still having very good beautiful sex at the same time.

To niş for, it does not occupy a space, still won't appear when using the bad phenomenon that resembles buy content to encounter the body easily, so practical is better.

This kind of durable niş things, and therefore become the toilet in the "big man".