Ev doğayı takip etsin, hayat hala sıcak olsun

- 2021-04-10-

İç huzur, hayatın büyük güzelliğini hissedebilir, güzellik bir sembol değildir, bir ruh halidir, aynı zamanda hoştur.

Temel olarak log tonu ile karşılık gelen penetrasyon, ince sığdır. Zamanın geçişini takip eden, yumuşak bir şekilde fısıldayan, tarih ve kültür bağlamı hakkında yumuşak bir şekilde konuşan mütevazı bir beyefendi gibi.

Basit "az çoktur" prensibini takip ederek, ev mobilyası ve dekorasyon seçiminde uygunluğa ve sadeliğe dikkat eder. Günlük renkli ev mobilya stili, romanı ve benzersiz çekiciliği vurgular. Renk uyumunda, ancak üst düzey anlamda zarif bir atmosfer yaratmak için.

Ahşap sıcak, doğal, ilkel tadı, kişiye rahat, rahat, sınırsız bir zevk verir. Meşgul şehirli olmak için, bunu sınırsız, özgür ve rahat yatak odasına götürün, kaygısız ve rahat sessizliğin tadını çıkarın, rahatlama eğilimlerini takip edin, artık abartılı bir umut olmayacak.

Akış duygusuyla dolu vektör, uzay ve yaşam arasındaki arayüzün sınırlamasını kırar. Her vuruş basit görünür ama tasarım hayattadır. Sadece yaşam için rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yaşamın her günü için ilham ve mutluluk da ateşler.

Ev, bazen hayatı durmaksızın şekillendiren, başkalarını takip etmeyen, sadece kendini memnun eden, bireysel ev hayatı yapmak için kütük stilini kullanan, evin doğayı takip etmesine izin veren, yaşamı eskisi gibi tatlı bırakan bir süreçtir.

Doğal görüntüden ilham alan tasarım ilhamı, mekan durumunun inşaat konsepti olarak serin ve zarif sabah manzarasını kullanıyor. Ahşap tonu ve beyaza göre ayarlanan ölçeğin altında, alan aydınlık ve sıcak bir dekorasyona sahip evsel anlam sahnesi sunuyor.