Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı

Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı

Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı mutfağın bir parçasıdır, duvar dolabı sadece mutfak alanınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda mutfak alanının kullanımını en üst düzeye çıkarır.

Ürün ayrıntısı

Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı

 

1. Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı mutfağın bir parçasıdır, duvar dolabı sadece mutfak alanınızı büyütmekle kalmaz, aynı zamanda mutfak alanının kullanımını en üst düzeye çıkarır.

2. Sadece doğru boyutlar kafanıza çarpmaz ve taşıması kolay şeyler.

3. Her bir demonte mutfak dolabı bileşeni, mutfağın üretim tesislerinde hassas bir şekilde kesilmiş ve delinmiştir, bu nedenle tek yapmanız gereken parçaları bir yapboz gibi bir araya getirmektir.

4. Düz paket mutfaklar modülerdir, yani hemen hemen her alana yapılandırılabilirler. Hepsinden iyisi, montajı ve kurulumu kolaydır. Montajı ve kurulumu kendiniz hallederseniz, paradan tasarruf edebilirsiniz.


 

Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı Çift Kapı Faktörleri

 

☞Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı, çevre dostu nem fiber sunta ile yapılır.

☞Top marka Blum menteşe fren sistemi, 200.000 kez açılıp kapanma testini geçti

☞Mutfak odanıza uyacak her boyut mevcuttur

☞16/18mm sağlam arka panel, daha sağlam bir yapı ve daha dayanıklıdır

☞Paslanma önleyici genleşme vidası veya duvar dolabı asmak için Asma Bağlantı Parçalarıİlgili ürün önerisi

 

Mutfak Ailenin Bir Araya Geldiği Yer

Bu, evinizde bir ailenin bir araya gelmesi "gerektiği" tek yerdir. Mutfağınızda hep birlikte oturmanızı sağlayacak ve size aile bağlarının gerçek gücünü ve kaliteli aile zamanını hatırlatacak “görünmez bir güç” var. Büyüdüğümüz eski ve karşı konulamaz mutfağımıza hepimiz büyük bir teşekkür borçluyuz. Mutfaklarımız kelimenin tam anlamıyla olumlu ve unutulmaz çocukluk anılarıyla dolup taşıyor.

İstediğiniz mutfak stilini seçmeye başlayın, modern stil, kırsal stil, geleneksel tasarım, Basit Avrupa stili var, bunları melamin, PVC, lake, akrilik, UV, ahşap kaplama arasından seçebilirsiniz, ne olursa olsun sizin olacak. en sevilen mutfak.


 

Modüler Düz Paket Mutfak Duvar Dolabı malzeme parametresi

 

KALEM

Duvar dolabı, duvar çift kapılı dolap, Modüler Mutfaklar Düz Paket

Kabin Kodu

WXX72(XX, kabin genişliğidir)

kalınlık

16,18mm

Malzeme

Sunta/kontrplak

Renk

Beyaz veya Gri

Seviye

E0,E1(Formaldehit emisyonu≤0.08mg/m3)

Dolap geniş

800-900mm

Menteşe

DTC,Blum frenli tip

Bacak

PP ağır hizmet tipi ayarlanabilir ayak

Çekmece

DTC,Blum,GARIS tandem kutusu veya altına monte ray

Kapı malzemesi

18mm MDFMelamin,Laminat,PVC(Termofoil),Lak,Akrilik,Laminat

ADEDI

20GP (Yaklaşık 200-300 dolap)

Paketleme

Düz paketleme/Knock down paketleme


Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı Çift Kapı Detayları

 

â' Çevre dostu sunta/kontrplak

Tüm panellerimiz, Avrupa E1 emisyon sınıfına uygundur ve katı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.â'¡Mükemmel melamin Kenar bantlama

Dört taraflı kenar sızdırmaz kabin tasarımının faydaları sadece formaldehit salınımını azaltmak değil, aynı zamanda deformasyonu önlemek için nemin levha alt tabakasına girmesini önlemektir.


 

â'¢ Kabine bağlantı donanımı

Uluslararası en iyi markalarla işbirliği yapın: BLUM & DTC. 50 yıl hizmet ömrü. 200.000 açma ve kapama döngüsü testini geçmek.
Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı çift Kapılı iç yapı

 

Düz paket mutfaklar, kalite, stil ve değerin harika bir karışımını sunarak onları ev sahipleri, yatırımcılar ve D.I.Y. için mükemmel kılar. meraklıları aynı. J&S mutfakları, düz paket mutfakların her ev için mükemmel bir çözüm sunmasının nedenlerini paylaşıyor.Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün hattı, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Ayrıca, sunta, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından gerekli diğer hammaddeleri de satın aldık. istikrar.

 


Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzine yıldan fazla deneyim ihraç ediyoruz, birçok ülkeye 2.000'den fazla projeye düz paket mutfak dolabı, özel yapım mutfak dolabı, banyo makyaj malzemeleri tedarik ediyoruz. United Stated, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai gibi , Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda.SSS

 

S: Düz paket mutfak nedir?

Düz paket mutfaklar, kendiniz veya bir esnaf tarafından bir araya getirilip kurulmaya hazır bir kutu içinde tedarik edilir. Dolabın modüler tarzı, alanınız için ideal mutfağı oluşturmak için gereken bileşenleri seçmeyi kolaylaştırır. Dolapları seçerek başlayın, ardından aksesuarlara, kapılara, panellere ve tezgahlara geçin.


S: Kabini monte etmek kolay mı?

Düz paket mutfaklar modülerdir, yani hemen hemen her alana yapılandırılabilirler. Hepsinden iyisi, montajı ve kurulumu kolaydır. Montajı ve kurulumu kendiniz hallederseniz, paradan tasarruf edebilirsiniz.


S. Mutfak dolabı malzeme seçimi.

A: müşterilerin seçenekleri için birçok mutfak dolabı malzemesi, kapı stili, tezgah üstü, ambalajımız var.


S. Kullandığınız kapı malzemesi nedir?

A: büyük malzeme envanterimiz var melamin, PVC, UV, cila, akrilik, ahşap kaplama.
Sıcak Etiketler: Modüler Flat Pack Mutfak Duvar Dolabı, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kalite, Dayanıklı, En Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Fantezi

göndermek soruşturma

ilgili ürünler