Modern Tarz Mutfak

Modern tarzda mutfak tasarımı ve üretimi ile öne çıkan J&S, hem ev sahipleri hem de konut projeleri için her türlü dolabı tedarik etmektedir. Standart mobilyalardan farklı olarak J&S, verilen boyutlara göre özel yapım çözümlere ayırır.

Modern tarz mutfak gençler için popülerdir, melamin, lake, düz profilli mutfak kapıları ile birleşir. Basit ama modern bir tarza sahiptir. Sunta karkas ile yapılmış, kapı paneli 18 mm MDF olacak şekilde bitmiş, yüksek kaliteli üst marka DTC & BLUM menteşeler her müşteri tarafından iyi bilinen seçenek için.

JS, dünyanın önde gelen HOMAG ağaç işleme üretim hattına sahiptir. JS'nin üretim hatları ve süreçleri çağın önde gelen ekipmanı ve teknolojisidir. JS, hammadde olarak E1 veya CRAB uyumlu paneller kullanır. Buna ek olarak, yonga levha, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından diğer gerekli hammaddeleri de satın aldık.
J&S, Çin'de ünlü bir Modern Tarz Mutfak üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Modern Tarz Mutfak düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Modern Tarz Mutfak satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.