Melamin Mutfak Kapısı

J&S bir Çin mutfak kapı dolabı tedarikçisidir. Onlarca yıldır düşük maliyetli melamin mutfak kapısı tedarik edin. Denizaşırı konut projeleri için çok deneyime sahiptir.

Melamin mutfak kapısı, dolaplar, kapı panelleri, gardırop sürgülü kapılar veya dekoratif levhalar için düz panel yapmak için kullanılır. Ekonomiktir ve çeşitli renk ve desenlere sahiptir. Temel malzeme, karkas olarak genellikle yonga levha ve kontrplak ve kapı paneli olarak MDF'dir. , Belli bir nem direncine sahiptir, melamin kapı paneli yapmak gerekir, kenar bantlama makinesi ve ham sac en önemlisidir ve kullandığımız ithal hattın magazinli yüksek kaliteli plakaları yoktur, kenar bantlama makinesi ve tutkal tüm markalardır ve müşterilere hoş geldiniz Siparişi denemeye gel.

Kesintisiz lazer kenarlı bir melamin mutfak kapı yüzüne sahip olan Invisedge, cila veya vinil kaplama seçeneklerine göre ekonomik ve dayanıklı bir alternatiftir.
J&S, Çin'de ünlü bir Melamin Mutfak Kapısı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Melamin Mutfak Kapısı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Melamin Mutfak Kapısı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.