Mutfak Dolabı Kapısı

J&S moda tasarım mutfak dolabı kapısı tedarik ediyor, profesyonelimiz var, üstün kaliteli melamin Pvc, Vinil (Termofoil), Akrilik, Dikişsiz akrilik, PETG, Lake, HPL, ahşap kaplama var.

Mutfak dolabı kapısı, 780kg / m³'e ulaşabilen E0 / E1 Avrupa standardı yüksek yoğunluklu sunta (MDF) ile yapılmıştır.Bu bir mutfak dolabı stilinin anahtarıdır. Herhangi bir kapı panelinden klasik, modern, Avrupa tarzı ve sade stili seçebilirsiniz.

Tamamlanmış bir satış sonrası servis sistemine sahiptir.Teknik destek, ürün kurulum kılavuzu, aksesuar desteği, saha ölçümü, Ürünler ISO9001'i geçti, SGS testi dahildir.Mutfak dolabı kapısı 5 yıl garantilidir.Müşterilerimizi ürünlerimizi satın almak için rahatça kullanabilirsiniz.
J&S, Çin'de ünlü bir Mutfak Dolabı Kapısı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Mutfak Dolabı Kapısı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Mutfak Dolabı Kapısı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.