Flat Pack Mutfak Kit Seti Çöp Kutusu Tabanı

Flat Pack Mutfak Kit Seti Çöp Kutusu Tabanı

Düz paket mutfaklar kitset çöp kutusu tabanı, toptan satış için modüler bir dolaptır, her yere uygulanır.

Ürün ayrıntısı

Düz paket mutfaklar kit seti çöp kutusu tabanı

 

1. Düz paket mutfaklar kitset çöp kutusu tabanı, toptan satış için modüler bir dolaptır, herhangi bir yere uygulanır.

2. Odanızı temiz ve düzenli hale getirin, Mutfak atıklarından tuhaf bir koku yok

3. Düz paket mutfak bazı gelişmiş ülkelerde popülerdir, insanlar kabine kendilerini DIY yapmayı severler

4. Bağımsız paketleme, montaj talimatı ve gerekli donanımı ile birlikte gelir

5. Düz paket mutfak ihracatı için 10 yıllık deneyim, mesleğimiz sizi satın alma konusunda daha fazla güvence altına alıyor.


 

Düz paket mutfaklar kit seti çöp kutusu tabanı faktörü

 

Mutfakta çöp kutusunun kullanım oranı hala nispeten yüksek, ancak bunları yere koymak o kadar uygun değil. Dolapların içine yerleştirilen çöp kutuları genellikle sürgülü kapaklarda ve lavabonun altında veya yanında bulunur. Mutfak zemininde bir tane daha çöp kutusu insanları çok ani hissettirir, bu yüzden bu dışarı çekilebilir çöp kutusu doğrudan kabine gizlenebilir, bu çok güzel ve temel başlangıç ​​maliyeti o kadar pahalı değil.Mutfağınız En Önemli Stil ve Tasarım İfadesidir

 

Yeni dairenizi arkadaşlarınıza göstermeye hevesli olmanız tamamen anlaşılabilir bir durum. Önce neyi görmek isteyeceklerini sormamıza bile gerek yok, değil mi? Mutfağınız, kendi eviniz hakkında yapmak üzere olduğunuz en önemli stil ve tasarım ifadesidir. Evinizdeki diğer odalar söz konusu olduğunda taviz verebilirsiniz, ancak mutfakta değil.


 

 

Düz paket mutfaklar kit seti çöp kutusu temel malzeme parametresi

 

KALEM

Çöp kutusu dolabı, çekmeceli dolap, düz paket kitset çöp kutusu tabanı

Kabin Kodu

BTXX72

kalınlık

16,18mm

Malzeme

Sunta/kontrplak

Renk

Beyaz veya Gri

Seviye

E0,E1(Formaldehit emisyonu≤0.08mg/m3)

Dolap geniş

300MM,400MM

Menteşe

Yok

Bacak

PP ağır hizmet tipi ayarlanabilir ayak

Çekmece

GARIS,BLUM TANDEM KUTUSU

Kapı malzemesi

PVC, Lake

ADEDI

20GP (Yaklaşık 200-300 dolap)

Paketleme

Düz paketleme/Knock down paketleme


Düz paket mutfak kit seti çöp kutusu tabanı detayları

 

â' Çevre dostu sunta/kontrplak

Tüm panellerimiz, Avrupa E1 emisyon sınıfına uygundur ve katı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.â'¡Mükemmel melamin Kenar bantlama

Dört taraflı kenar sızdırmaz kabin tasarımının faydaları sadece formaldehit salınımını azaltmak değil, aynı zamanda deformasyonu önlemek için nemin levha alt tabakasına girmesini önlemektir.


 

â'¢ Kabine bağlantı donanımı

Uluslararası en iyi markalarla işbirliği yapın: BLUM & DTC. 50 yıl hizmet ömrü. 200.000 açma ve kapama döngüsü testini geçmek.
Düz paket mutfaklar kit seti çöp kutusu tabanı iç yapısı

 

Düz paket mutfaklar, kalite, stil ve değerin harika bir karışımını sunarak onları ev sahipleri, yatırımcılar ve D.I.Y. için mükemmel kılar. meraklıları aynı. J&S mutfakları, düz paket mutfakların her ev için mükemmel bir çözüm sunmasının nedenlerini paylaşıyor.Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün hattı, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Ayrıca, sunta, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından gerekli diğer hammaddeleri de satın aldık. istikrar.Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzine yıldan fazla deneyim ihraç ediyoruz, birçok ülkeye düz paket mutfak dolabı, ısmarlama mutfak dolabı, banyo makyaj malzemeleri tedarik ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Austrilia, Yeni Zelanda.


 

SSS

 

S: ödeme süresi

T/T peşin, 30% mevduat, yüklemeden önce bakiye.

 

S: Düz paket mutfak nedir?

Düz paket mutfaklar, kendiniz veya bir esnaf tarafından bir araya getirilip kurulmaya hazır bir kutu içinde tedarik edilir. Dolabın modüler tarzı, alanınız için ideal mutfağı oluşturmak için gereken bileşenleri seçmeyi kolaylaştırır. Dolapları seçerek başlayın, ardından aksesuarlara, kapılara, panellere ve tezgahlara geçin.

 

S: Kabini monte etmek kolay mı?

Düz paket mutfaklar modülerdir, yani hemen hemen her alana yapılandırılabilirler. Hepsinden iyisi, montajı ve kurulumu kolaydır. Montajı ve kurulumu kendiniz hallederseniz, paradan tasarruf edebilirsiniz.

 

Tasarım seçeneklerini bizim için sağlamanız ne kadar sürer?

Müşteri düzeni ve net ölçümü sağladıktan 2 gün sonra


Hasarlı ürün politikanız nedir? Çoğu fabrika bize yüksek oranda eksiklikler gönderiyor.

Evet bu yadsınamaz bir konu. Eksik teslimat riskini azaltmak için etiketleme ve nakliye konusunda katı bir sistem geliştirdik.

Ürünler her üretim adımında sıkı QC sistemindedir. Herhangi bir hasar varsa, herhangi bir anlaşmazlık olmadan değiştirileceksiniz.


Q:Teslimat süreniz ne kadar?

25-35 gün


Web siteme girdiğiniz için teşekkür ederim. Aşağıdaki bilgileri bilmek istediğinizi düşünüyorum. Bilmek istediğiniz soruyu içermiyorsa, lütfen bana bir e-posta gönderin.
Sıcak Etiketler: Flat Pack Mutfaklar Kitset Çöp Kutusu Tabanı, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan Satış, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kalite, Dayanıklı , Son Tasarım, 5 Yıl Garantili, Şık, Fantezi

göndermek soruşturma

ilgili ürünler