Flat Pack Mutfak

J & S, düzinelerce yıl boyunca düz paket mutfakta uzmanlaşmıştır.Çin'in Foshan şehrinde yerel bir özelleştirilmiş mutfak dolabı profesyonel özelleştirilmiş mutfak dolabı üreticisidir.

Flat pack mutfaklar, kalite, stil ve değerin fantastik bir karışımını sunarak ev sahipleri, yatırımcılar ve D.I.Y. hem meraklıları. J&S mutfaklar, düz paket mutfakların herhangi bir ev için mükemmel çözümü sağlama nedenlerini paylaşır.

Düz paket mutfaklar, kendiniz veya bir marangoz ile bir araya getirip kurmanız için hazır bir kutu içinde sağlanır. Dolabın modüler stili, alanınız için ideal mutfağı oluşturmak için gereken bileşenleri seçmeyi kolaylaştırır. Dolapları seçerek başlayın, ardından aksesuarlar, kapılar, paneller ve tezgahlara geçin.

Tüm düz paket mutfak panelleri Avrupa E1 emisyon sınıfı ile uyumludur ve sıkı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.
J&S, Çin'de ünlü bir Flat Pack Mutfak üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Flat Pack Mutfak düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Flat Pack Mutfak satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.