Zarif Modern Gömme Dolapta Dolapta Yürüyüş

Zarif Modern Gömme Dolapta Dolapta Yürüyüş

Zarif Modern Gömme Dolap Klozet Yürüyüşü, hem geçiş hem de geleneksel tarzdaki birçok Dolabın İçinde yaygın olarak kullanılan PVC'den yapılmıştır.

Ürün ayrıntısı

Zarif Modern Gömme Dolapta Dolapta Yürüyüş

 

Zarif Modern Gömme Dolap Klozet Yürüyüşü, hem geçiş hem de geleneksel tarzdaki birçok Dolabın İçinde yaygın olarak kullanılan PVC'den yapılmıştır. Ahşap tahıl PVC menteşeli gardırop, özel bir ürün esastır. Katlanmış kıyafetleri ve çekmeceye giren daha küçük şeyleri düzenlemek için mükemmeldir. Walk in Wardrobes, yonga levhadan üretilmiştir ve kapı kaplamaları, kırlangıçkuyruğu kenarlarının ahşap damarlarından ve doğal bir kaplamadan yapılmıştır.Tek elden çözüm hizmeti sunuyoruz, zamandan ve enerjinizden tasarruf edin, İnşaatçı, müteahhit, geliştirici iseniz, Mutfak tüccarı, şirketi yenilemek, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.


 

 

Zarif Modern Gömme Dolapta Dolapta Yürüyüş

 

a, Dolapta Zarif Yürüme Esnek iç mekan seçenekleri, yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.

b, Değerli eşyalarınızı kilitli tutun ve gardıroptan bir kasanın içinde güvende tutun.

c, Sürgülü dolap kapılarımızla yatak odanızda yerden tasarruf edin.

d, Dolapta Modern Yürüyüş ışıkları, gardırop kapılarının açılıp kapanmasıyla açılıp kapanacak şekilde ayarlanabilir.Klozet Parametresinde Zarif Modern Gömme Dolap Yürüyüşü

 

Öğe

Gömme Dolapta Gömme, Küçük Odalar İçin Dolaplarda Yürüme

Dolapta Zarif Yürüyüş, Dolapta Modern Yürüyüş, Dolap Tasarımlarında Büyük Yürüyüş

Malzeme

E1 sınıfı yonga levha / kontrplak melamin bitmiş

Karkas malzemesi

Sunta / MFC / Kontrplak melamin bitmiş

Karkas kalınlığı

18 / 25mm (özelleştirilmiş)

Gövde rengi

Genellikle Beyaz

Kapı malzemesi

MDF / KONTRPLAK

Aksesuarlar

Blum / Hettich / Çin DTC

Boyut ve tasarım

Müşterinin düzenine göre özel boyut ve tasarım

 

Dolap aksesuarlarında Zarif Modern Dahili Dolap Yürüyüşü

 

Gardırop alanı için birçok değerli aksesuar sunuyoruz. Bu pratik aksesuarlar, alanı optimize etmek ve tamamen uyarlanmış bir organizasyon elde etmek için gardıropların içinde alan oluşturmanıza ve bölmenize olanak tanır. Şimdi, gardırobunuzun içini basit bir şekilde dışarıya çekilebilen kafes, saklama kutusu, pantolon askısı, sürgülü ayna gibi aksesuarlarla tasarlayın Depolama Sistemi Esnek gardırop iç seçenekleri, yatak odanızın depolama alanından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur.
Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün grubu, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Buna ek olarak, yonga levha, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından diğer gerekli hammaddeleri de satın aldık. Modern Gömme Dolap İçi Yürüme Sistemi, bağlantı donanımı olarak 18 mm yonga levha melamin, kam kilidi ve vidalarla yapılır.Panel başına doğru boyutlarda olmasını sağlamak için benzersiz malzeme kırma yazılımı kullanıyoruz.Müşterilere verilen ürünlerin olduğundan emin olun. kalite problemleri olmayan iyi ürünler.Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzineden fazla yılı aşkın süredir ihracat yapıyoruz, birçok ülkeye düz paket mutfak dolabı, özel yapım mutfak dolabı, banyo dolabı tedarik ediyoruz.

United Stated, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland gibi,Avustralya, Yeni Zelanda.ect.

Ekibimiz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşterinin ihtiyacını tam olarak anlar, geliştirici, inşaatçı, inşaatçı, mimar ve ev sahipleri ile aynı yerde durur. Bu, bize ve müşterilerimize yüksek itibar getirir ve şirketimizin ve personelimizin hedefi olmaya devam edecektir.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle yüz yüze görüşmekten mutluluk duyuyoruz. Showroomumuzu, fabrikamızı ziyaret etmeye ve bizimle konuşmaya hoş geldiniz. Kendiniz görün!SSS

 

Hasarlı ürünle ilgili politikanız nedir? Çoğu fabrika bize yüksek oranda eksiklik gönderiyor.

Evet, bu inkar edilemez bir konudur. Şimdi, eksik teslimat riskini azaltmak için etiketleme ve sevkiyatta katı bir sistem geliştirdik.

Ürünler, her üretim adımında sıkı kalite kontrol sistemindedir.Herhangi bir hasar varsa, herhangi bir anlaşmazlık olmadan değiştirilirsiniz.


Bizim için tasarım seçeneklerini sağlamanız ne kadar sürüyor?

Müşteri tarafından sağlanan düzen ve net ölçümden 2 gün sonra


Fiyat listeniz var mı?

Evet, bize bir e-posta / soruşturma gönderin, referans için standart bir fiyat listesi alacaksınız.


Teslimat süreniz ne kadardır?

25-35 gün


Fabrikanızda kaç tane üretim hattı var?

4 satır


S. Dolaptaki yürüyüşünüzü nasıl özelleştirebilirsiniz?

C: Öncelikle, dolaba yürüme planlarınız varsa, bize gönderebilirsiniz.Eğer tasarımınız yoksa, bize yatak odasının dışındaki yerleşiminizi, zemin döşeme yüksekliğinizi söyleyebilirsiniz, size göre bir tasarım sunuyoruz. Başlamak için verdiğiniz bilgiler.


Q. Kalite hakkında

Kalite kontrol hakkında, sıkı bir kalite kontrol ekibimiz var, ürünleri incelemek için müşterilere hoş geldiniz.


Web siteme girdiğiniz için teşekkür ederim. Aşağıdaki bilgileri bilmek istediğinizi düşünüyorum. Bilmek istediğiniz soruyu içermiyorsa, lütfen bize bir e-posta gönderin.
Sıcak Etiketler: Zarif Modern Gömme Dolapta Dolabın İçinde Yürümek, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, Satın Almak, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, Yeni, Kalite, Dayanıklı , Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Süslü

göndermek soruşturma

ilgili ürünler