Dayanıklı Mutfak Kapı Paneli Lake Elsiz Kapı

Dayanıklı Mutfak Kapı Paneli Lake Elsiz Kapı

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı tedarik ediyoruz. 45 derece ve U şeklindeki elsiz panel yapmak için lak panel kullanın, Dolap kapısı 45 derece veya U şeklinde kesilir.

Ürün ayrıntısı

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı

 

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı tedarik ediyoruz. 45 derece ve U şeklindeki elsiz panel yapmak için lak panel kullanın, Dolap kapısı 45 derece veya U şeklinde kesilir. Bu, dolap kapakları arasındaki oluğun yükseltilmiş bir versiyonudur. Bu şekilde, kapıyı açmaya çalışırken eğimli dolap kapısı daha kolay ve işçilikten tasarruf sağlayabilir. Bununla birlikte, dolap kapısının bu tür eğimli kesim işlemi, kenar işlemenin daha yüksek gereksinimlerle iyi işlenmesini gerektirir ve fiyat, kare panelden biraz daha fazladır.


 

 

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı

 

â kitchenžKulpsuz mutfak yer kaplamaz ve mini mutfakta daha fazla yer tasarrufu sağlar.

â detailsž Her ürün detaylara büyük önem verir ve kulplar, duvar dolapları, yüksek dolaplar, dekoratif paneller, üst sıralar, tabak rafları vb. hepsi yerinde tasarlanır.

Beyaz dolap, mutfak odasının zarafetini gösterir, her türlü mutfak stilini tutabilir. Işık efektlerinin oluşturulması ve renklerin süslenmesi, tüm mekanı çekicilikle doldurabilir, rahat bir yaşam duruşu ve romantik bir tarz yaratabilir.

 


Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı Parametreleri

 

MADDE

Parlak Mutfak tasarımları, Lake Mutfak Kapıları, En İyi Mutfak tasarımları

Kapı Mutfak Boyama, Mutfak Dolabı için Kapı Paneli

Kalınlık

18 mm / 23 mm

Malzeme

Orta Yoğunlukta Elyaf (MDF / KONTRPLAK)

Renk

Özelleştirilmiş

Malzeme grade

E0, E1 sınıfı Formaldehit salınımıâ ‰ ¤0.08mg / m³

Boya kategorisi

PU, PE, NC

ADEDI

20GP (yaklaşık 1000 panel)


Dayanıklı mutfak kapı paneli cila kulpsuz kapı yapmak için çevre dostu MDF paneli

 

Tüm panellerimiz Avrupa E1 emisyon sınıfı ile uyumludur ve sıkı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.

 

 

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapı için daha fazla seçenek

 

Thelacquer mutfak dolapları açık renkli, yüzeyde pürüzsüz ve düz, temizlemesi kolay ve güçlü bir kirlenme önleyici özelliğe sahiptir; yüzey su geçirmez ve nem geçirmezdir, yağ sızdırmaz ve sızdırmaz hale getirilmesine gerek yoktur ve yapışkan çatlama gibi sorunlar olmayacaktır. Lake dolaplar güçlü bir görsel etkiye sahiptir ve renkler dolu ve muhteşemdir, bu nedenle gençler tarafından çok aranırlar.Renk Options for Durable kitchen door panel lacquer handless door

 


Üretim İşleme

 

Dayanıklı mutfak kapı paneli lake kulpsuz kapının teslim süresi ve kalitesini yüksek teknoloji ekipmanlarla sağlar.

HOMAG & reg'in Alman Makine ve üretim yazılımı ile işbirliği yapmak; ve en kaliteli malzemeleri ve akıllı makineyi kullanan J & S ürünleri, son derece rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteyi korur.

Boya kapısının temel malzemesi MDF olup, yüzey yüksek sıcaklıkta ithal boya ile sekiz kez fırınlanarak bir işlem oluşturulur, yani ana malzeme kapı paneli, kurutma odasına giren boyayla ısınmak ve kurutmak için işlemden geçirilir. boya püskürtüldükten sonra. Boya levhası, parlak renk, kolay şekillendirme, güçlü görsel etki, çok güzel ve şık, mükemmel su geçirmezlik performansı, güçlü kirlenme önleme özelliği ve kolay temizlenebilirliği ile karakterizedir. Kullanırken dikkatli olunmalıdır. Nispeten, çarpma ve çizilmelerden korkar. Hasar gördükten sonra tamiri zordur. Bir bütün olarak değiştirilmelidir; görünüm ve kalite konusunda yüksek gereksinimleri olan ve modayı takip eden genç ve üst düzey tüketiciler için daha uygundur.Mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı için denizaşırı proje çantası

 

Tek noktadan çözümle projeniz için kabini kaynaklayın

10 yıllık denizaşırı proje deneyimi; dünya çapında 2.000'den fazla tamamlanmış proje;

Projenizin ihtiyaç duyduğu farklı ürünler için birçok tedarikçi ile uğraşmanıza engel olur;

Tüm ev proje paketi için daha tercihli fiyat almanızı sağlar;

Sizi farklı tedarikçilerin kapasitesi ve teslimatı konusunda endişelenmekten kurtarır.SSS

 

Q. How To Özelleştirilmiş Your Kitchen Cabinets?

C: Öncelikle, zaten mutfak dolapları tasarım planlarınız varsa, bize gönderebilirsiniz.Mutfak dolabı tasarım planlarınız yoksa, bize mutfak odanızın boyutunu ve şeklini, yerden hücre yüksekliğini, pencere ve duvarı söyleyebilirsiniz. lokasyon, mutfak aletleri boyutu varsa sizin için bir tasarım yapacağız.


S. Kalite güvencesi nedir?

Kalite kontrol hakkında, sıkı bir kalite kontrol ekibimiz var, ürünleri incelemek için müşterilere hoş geldiniz.


S. Nasıl teklif alabilirim?

C: Malzemeler onaylandıktan sonra, sizin için bir teklif vereceğiz.


S. Mutfak dolabı malzeme seçimi.

C: Müşterilerin seçenekleri için birçok mutfak dolabı malzemesi, kapı stili, tezgah, ambalajımız var.


S. Kullandığınız ahşap malzeme nedir?

C: Melamin, pvc, cila, akrilik, ahşap kaplama büyük malzeme envanterimiz var.


S. Çerçevesiz dolaplar üretebilir misiniz?

C: ABD standart çerçeveli dolap hattına ek olarak, her ay çerçevesiz dolaplar üretiyoruz.


S. Üretim sağlama süresi ve ödeme süresi nasıl?

C: Üretim teslim süresi, ilk sipariş için 60 gün ve tekrar sipariş için 30-45 gündür. Ödeme süremiz Satış sözleşmesi onayından sonra% 30 T / T tel ve nakliye belgelerinin kopyasından sonra% 70 denge telidir.
Sıcak Etiketler: Dayanıklı Mutfak Kapı Paneli Lake Kulplu Kapı, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, Satın Al, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, Yeni, Kalite, Dayanıklı, Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Fantezi

göndermek soruşturma

ilgili ürünler