DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Baza

DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Baza

DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Baza, maksimum depolama alanınızdır;ABS büyük ayaklar, beyaz gövde melamin kaplama.Beyaz parlak lake, dünyanın en popüler renkli kapı panelidir.

Ürün ayrıntısı

DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Baza

 

1. DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Taban maksimum depolama alanınızdır; ABS büyük ayaklar, beyaz gövde melamin kaplama. Beyaz parlak lake, dünyadaki en popüler renkli kapı panelidir. seçtiğiniz için kullanılabilir.

2. Dolap ünitesi ve donanım bir kartonda, kapısı ayrı olarak başka bir kutuda paketlenmiştir. Bu, kullanıcı dostu bir paketleme yöntemidir. Bazı müşterilerin yalnızca gövde satın aldığından veya kapıları değiştirdiğinden emin olun.

3. J&S, ücretsiz tasarım, 3D çizim sunmak ve bir teklif yapmak veya rehberlik sağlamak için uzman bir ekibe sahiptir. Hızlı yanıt ve verimlilik çalışmalarımız, yüksek derecede uyarlanabilirlik işinizi destekleyecektir.

4. Haftada yassı paket mutfak 3-5 konteyner ihraç ediyoruz, standart dolap genellikle 25-30 gün kısa üretim süresi alıyor.


 

DIY Flat Pack'in Faktörleri Mutfak tasarımı Köşe Tabanı

 

☞Modüler Düz Paket Mutfak Kör Köşe Tabanı, 1 mm PVC tam kenar bantlama ile yapılmıştır.

☞Amortisörlü veya Blum entegre frenli menteşeli Blum klipsli menteşeler.

☞Ayarlanabilir raflar sayesinde depolama alanının ücretsiz dağıtımı

☞16/18mm sağlam arka panel, daha sağlam bir yapı ve daha dayanıklıdır

☞Ağır hizmet tipi bacak, fabrikanın çoğu küçük ince bacağı kullanır


 

İlgili ürün önerisi

 

Mutfak Ailenin Bir Araya Geldiği Yer

Bu, evinizde bir ailenin bir araya gelmesi "gerektiği" tek yerdir. Mutfağınızda hep birlikte oturmanızı sağlayacak ve size aile bağlarının gerçek gücünü ve kaliteli aile zamanını hatırlatacak “görünmez bir güç” var. Büyüdüğümüz eski ve karşı konulamaz mutfağımıza hepimiz büyük bir teşekkür borçluyuz. Mutfaklarımız kelimenin tam anlamıyla olumlu ve unutulmaz çocukluk anılarıyla dolup taşıyor.

İstediğiniz mutfak stilini seçmeye başlayın, modern stil, kırsal stil, geleneksel tasarım, Basit Avrupa stili var, bunları melamin, PVC, lake, akrilik, UV, ahşap kaplama arasından seçebilirsiniz, ne olursa olsun sizin olacak. en sevilen mutfak.


 

DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Taban malzemesi parametresi

 

KALEM

Köşe taban ünitesi, Mutfak Dolapları Fikir, düz paketler

Kabin Kodu

BCCXX72(XX, kabin genişliğidir)

kalınlık

16,18mm

Malzeme

Sunta/kontrplak

Renk

Beyaz veya Gri

Seviye

E0,E1(Formaldehit emisyonu≤0.08mg/m3)

Dolap geniş

800-900mm

Menteşe

DTC,Blum frenli tip

Bacak

PP ağır hizmet tipi ayarlanabilir ayak

Çekmece

DTC,Blum,GARIS tandem kutusu veya altına monte ray

Kapı malzemesi

18mm MDFMelamin,Laminat,PVC(Termofoil),Lak,Akrilik,Laminat

ADEDI

20GP (Yaklaşık 200-300 dolap)

Paketleme

Düz paketleme/Knock down paketleme


DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Tabanının Detayları

 

â' Çevre dostu sunta/kontrplak

Tüm panellerimiz, Avrupa E1 emisyon sınıfına uygundur ve katı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.â'¡Mükemmel melamin Kenar bantlama

Dört taraflı kenar sızdırmaz kabin tasarımının faydaları sadece formaldehit salınımını azaltmak değil, aynı zamanda deformasyonu önlemek için nemin levha alt tabakasına girmesini önlemektir.


 

â'¢ Kabine bağlantı donanımı

Uluslararası en iyi markalarla işbirliği yapın: BLUM & DTC. 50 yıl hizmet ömrü. 200.000 açma ve kapama döngüsü testini geçmek.
DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Baza iç yapısı

 

Düz paket mutfaklar, kalite, stil ve değerin harika bir karışımını sunarak onları ev sahipleri, yatırımcılar ve D.I.Y. için mükemmel kılar. meraklıları aynı. J&S mutfakları, düz paket mutfakların her ev için mükemmel bir çözüm sunmasının nedenlerini paylaşıyor.Üretim hattı

 

Ağırlıklı olarak Almanya HOMAG makinelerinden oluşan kendi 4 ürün hattı, üretim hassasiyetini garanti eder. JS, mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı üzerinde hammadde olarak E1 veya CARB uyumlu paneller kullanır. Ayrıca, sunta, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından gerekli diğer hammaddeleri de satın aldık. istikrar.

 


Proje Örneği

 

Küresel konut projesi için bir düzine yıldan fazla deneyim ihraç ediyoruz, birçok ülkeye düz paket mutfak dolabı, ısmarlama mutfak dolabı, banyo makyaj malzemeleri tedarik ediyoruz. United Stated, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya, Yeni Zelanda.


 

SSS

 

S: Düz paket mutfak nedir?

Düz paket mutfaklar, kendiniz veya bir esnaf tarafından bir araya getirilip kurulmaya hazır bir kutu içinde tedarik edilir. Dolabın modüler tarzı, alanınız için ideal mutfağı oluşturmak için gereken bileşenleri seçmeyi kolaylaştırır. Dolapları seçerek başlayın, ardından aksesuarlara, kapılara, panellere ve tezgahlara geçin.


S: Kabini monte etmek kolay mı?

Düz paket mutfaklar modülerdir, yani hemen hemen her alana yapılandırılabilirler. Hepsinden iyisi, montajı ve kurulumu kolaydır. Montajı ve kurulumu kendiniz hallederseniz, paradan tasarruf edebilirsiniz.


S: Hangi kapılara sahipsiniz?

Melamin, PVC (termoform), Lake, Akrilik, Laminat, Ahşap kaplama.


S: Fiyat listeniz var mı?

Evet, bize bir e-posta/soruşturma gönderin, referans için standart bir fiyat listesi alacaksınız.
Sıcak Etiketler: DIY Flat Pack Mutfak tasarımı Köşe Tabanı, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan Satış, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kalite, Dayanıklı, Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Fantezi

göndermek soruşturma

ilgili ürünler