Özel Mutfak Dolabı

Profesyonel tasarım ekibi tarafından müşteri ihtiyacına göre çeşitli stil, renk ve modelleme için kişiselleştirilmiş tasarım. Yüksek kaliteli özel mutfak dolabı tedarik ediyoruz.

4 düzene bölünmüş özel mutfak dolabı, mutfak alanı için takılan I şekli sınırlıdır, L şekli, U şekli, Galeri mutfağı Tüm fonksiyonel dolapların tasarlandığından emin olmak için ergonomiye göre.Özel mutfak dolabı Avrupa E1 emisyon sınıfına uygundur ve sıkı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar. (Formaldehit emisyonu <= 0,08 mg / m3)

Uluslararası en iyi markalarla işbirliği yapın: BLUM & DTC. 50 yıl hizmet ömrü. 200.000 açma ve kapama döngüsü testini geçmek.Ayrıca HIGOLD, NUOMI gibi en iyi marka Mutfak aksesuarları tedarikçisi ile işbirliği yapıyoruz. Tasarımdan kaliteye, hizmete kadar, J & Sâ € ™ nin ürünlerinin değerini sürekli geliştiriyor, müşteriler için değer yaratıyor ve daha fazla aile için yüksek kaliteli özel mutfak dolabı ev yaşamı gerçekleştiriyoruz.
J&S, Çin'de ünlü bir Özel Mutfak Dolabı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Özel Mutfak Dolabı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Özel Mutfak Dolabı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.