Country Tarzı Mutfak Dolapları Fikir Mutfak

Country Tarzı Mutfak Dolapları Fikir Mutfak

Country Style Mutfak Dolapları fikri Mutfak tedarik ediyoruz.Country Style Mutfak Dolapları fikri Mutfak, mutfağın düzenini özellikle belirgin kılan köşedeki ankastre buzdolabıdır.

Ürün ayrıntısı

Country Tarzı Mutfak Dolapları fikri Mutfak

 

Country Tarzı Mutfak Dolapları fikri Kitchen.Country Style tedarik ediyoruzMutfak Dolapları fikri Mutfak, mutfağın düzenini özellikle belirgin kılan köşedeki ankastre buzdolabıdır. Kullanıcıların her iki taraftan da bir şeyler alması da uygundur. Cep kulpu, klasik kapı panelleriyle uyumlu güzel desenlere sahiptir ve mutfak alanında zarif bir Fransız neoklasik tarzı gösterir. J&S ürünleri gerekli donanım ve diğer aksesuarlar ile eşleştirilir. Tüm renkler, stiller, şekiller, boyutlar, malzemeler bütçenize göre özelleştirilebilir.Country Tarzı Mutfak Dolapları fikri Mutfak

 High End Mutfak Dolabı çekmeceli dolap, mutfağınızın veya herhangi bir odanın tadilatını daha kolay ve daha iyi organize eder.

Mutfak Dolabı Refacing köşe sistemleri, ulaşılması zor köşelerde depolamayı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.Kiler üniteli Mutfak Dolabı fikri esnektir ve sanal olarak uyacak şekilde uyarlanabilir.

Asılı Mutfak Dolabı Duvar saklama dolabı, daha fazla çekmece alanı boşaltın ve mutfak saklama alanını genişletmek için duvar dolabını kullanın.Country Tarzı Mutfak Dolapları fikrinin Parametresi Mutfak

 

Tip

Country Tarzı Mutfak Dolapları fikri Mutfak

Özellik

Asılı Mutfak Dolabı,Çiftlik Evi Mutfak Dolapları,Mutfak Dolabının Değiştirilmesi,Mutfak Dolabının Yenilenmesi,Mutfak Dolabı fikri

Gövde malzemesi

PERMİYUM MFC(SUNTA)

Gövde kalınlığı

16/18mm (özelleştirilmiş)

Gövde rengi

Genellikle Beyaz

Kapı malzemesi

MDF

Kapı bitmiş

PVC SHAKER KAPI

Kapı kalınlığı

18MM

Tezgah malzemesi

Kuvars/Katı Yüzey/Mermer/Granit (Doğal veya Yapay)

Aksesuarlar

Markalı çekmece, çatal bıçak takımı, köşe sepet, çekmeceli kiler, baharatlık

Boyut ve tasarım

Özel boyut ve Tasarım

Alt dolap standart ölçü

D580mm*Y720mm, D600mm*Y762mm(Özelleştirilmiş)

Üst dolap standart ölçü

D320mm*H720mm (Özelleştirilmiş)

Uzun dolap standart ölçü

D: 600 mm veya 580 mm, H: 2100 mm veya 2300 mm (Özelleştirilmiş)

 

Detailsof Country Tarzı Mutfak Dolapları fikri Mutfak

 

â' Çevre dostu sunta/kontrplak

Tüm panellerimiz, Avrupa E1 emisyon sınıfına uygundur ve katı California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) emisyon standartlarını karşılar.(Formaldehit emisyonu<=0.08mg/m3)


 

   

â'¡Mükemmel melamin Kenar bantlama ve matkap başına delik

Dört taraflı kenar sızdırmaz kabin tasarımının faydaları sadece formaldehit salınımını azaltmak değil, aynı zamanda deformasyonu önlemek için nemin levha alt tabakasına girmesini önlemektir.â'¢Kabine bağlantı donanımı ve aksesuarlarıUluslararası en iyi markalarla işbirliği yapın: BLUM & DTC. 50 yıl hizmet ömrü. 200.000 açma ve kapama döngüsü testini geçmek. Ayrıca HIGOLD, NUOMI gibi en iyi marka Mutfak aksesuarları tedarikçisi ile işbirliği yapmak. Tüm ev geleneği için sürekli olarak daha akıllı, kullanışlı ve modaya uygun mutfak depolama sistemi donanım özelleştirme çözümleri geliştirir ve yeniler, geliştiririz. Tasarımdan kaliteye, hizmetten, J&S'nin ürün değerini sürekli iyileştiriyor, müşteriler için değer yaratıyor ve daha fazla aile için yüksek kaliteli ev hayatı gerçekleştiriyoruz.Fabrika

 

Alman Makine ve HOMAG® ve en kaliteli malzemeleri ve akıllı makineyi kullanan J&S'nin ürünleri, güçlü bir rekabetçi fiyatla yüksek kaliteyi korur.


1. Kesme Makinesi

Boyut doğruluğunu etkileyen CNC yüksek hassasiyetli malzeme açıcı kullanıyoruz, ± 0,5 mm'lik hatayı kontrol edebiliyoruz. Otomatik, dijital kesim elde etmek için IPC ve yazılım bağlantısı ile donatılmış panel kesimini kontrol etmek için bilgisayarı kullanıyoruz.


2. Modelleme Makinesi

Dolabın sağlamlığının anahtarı kanal açmadır. Mutfak kapısı modelinize buradan karar verebilirsiniz.


3.Otomatik Kenar bantlama Makinesi

Kaliteli ve estetik sağlamak için Almanya ithal HOMAGE kenar bantlama makinesini, ileri teknolojiyi kullanıyoruz. İyi kenar bantlama, kötü kokulu yayılmayı da durdurur.


4.Otomatik Delme Makinesi

Kabin montajı delik delmeye bağlıdır, Boyutsal hassasiyette çok sıkıdır, 0,5 mm hata varsa kabinin monte edilememesine neden olabilir.


5.Panel sıralama ve QC

Eksik veya yanlış boyutları önlemek için. Detaylar her şeydir, detaylar dolap kalitesinin anahtarıdır.


6.Temizlik ve Paketleme

İyi paketleme malzemesi ve nakliye sırasında kırılmamasını veya kırılmamasını sağlamak için korur. Büyük projelerde, renkli etiket, çalışanların bu paketi hangi birim veya kat için tanımlamasına yardımcı olur.


7. Sevkiyat

Profesyonel lojistik departmanı gönderiyi iyi düzenler, tüm belgeler doğru ve zamanında sıralanır.Mutfak dolabı, gardırop, banyo makyaj masası için denizaşırı proje çantası

 

Tek noktadan çözümle projeniz için dolaplarınızı tedarik edin;

10 yıllık denizaşırı proje deneyimi, dünya çapında 2.000'den fazla tamamlanmış proje;

Projenizin ihtiyaç duyduğu farklı kalemler için birçok tedarikçi ile muhatap olmanızı engeller;

Tüm ev proje paketi için daha fazla tercihli fiyat almanızı sağlar;

Farklı tedarikçilerin kapasitesi ve teslimatı konusunda sizi endişelendirmekten kurtarın.SSS

 

Web siteme girdiğiniz için teşekkür ederim. Aşağıdaki bilgileri bilmek istediğinizi düşünüyorum. Bilmek istediğiniz soruyu içermiyorsa, lütfen bize bir e-posta gönderin.


Hasarlı ürün politikanız nedir? Çoğu fabrika bize yüksek oranda eksiklikler gönderiyor.

Evet bu yadsınamaz bir konu. Eksik teslimat riskini azaltmak için etiketleme ve nakliye konusunda katı bir sistem geliştirdik.

Ürünler her üretim adımında sıkı QC sistemindedir. Herhangi bir hasar varsa, herhangi bir anlaşmazlık olmadan değiştirileceksiniz.


Tasarım seçeneklerini bizim için sağlamanız ne kadar sürer?

Müşteri düzeni ve net ölçümü sağladıktan 2 gün sonra


Fiyat listeniz var mı?

Evet, bize bir e-posta/soruşturma gönderin, referans için standart bir fiyat listesi alacaksınız.


Teslimat süreniz ne kadar?

25-35 gün


Fabrikanızda kaç üretim hattı var?

4 satır


S. Mutfak Dolaplarınızı Nasıl Özelleştirirsiniz?

C: Öncelikle mutfak dolapları tasarım planlarınız varsa bize gönderebilirsiniz. Mutfak dolapları tasarım planlarınız yoksa mutfak odanızın boyutunu ve şeklini, zeminden hücreye yüksekliğini, pencere ve duvarını bize bildirebilirsiniz. konum, mutfak aletleri boyutu varsa sizin için bir tasarım yapalım.
Sıcak Etiketler: Country Tarzı Mutfak Dolapları Fikir Mutfak, Üreticiler, Tedarikçiler, Toptan, Fabrika, Özelleştirilmiş, Stokta, Toplu, Çin, Ucuz, İndirim, Düşük Fiyat, İndirim, Fiyat, Fiyat Listesi, Teklif, Moda, En Yeni, Kaliteli, Dayanıklı, En Son Tasarım, 5 Yıl Garanti, Şık, Fantezi

göndermek soruşturma

ilgili ürünler