Temel kabin

J&S HOUSEHOLD Foshan, Çin'de yerel. Müşterilerine tüm evin özel çözümleri sunmaya odaklanan bir şirkettir. Mutfak dolapları taban dolabı ihracatında onlarca deneyime sahiptir.Müşterilere tek elden hizmet sunmak için profesyonel satış ekibimiz ve tasarım ekibimiz var.

Temel kabin, karton veya katlanır kağıt kutusu kullanır, müşteriye özel logo gerektiği gibi basılabilir ve ambalaj şekli kaliteyi vurgulamak için kare şeklindedir.

Her bir düz paket mutfak dolabı bileşeni, düz paket mutfak fabrikasında hassas bir şekilde kesilmiş ve delinmiştir, bu nedenle tek yapmanız gereken parçaları bir araya getirmek - bir tür yapboz gibi!

Taban dolabını düz pakette sipariş etmenin maliyet tasarrufu yoludur, bu tür satış yöntemleri Avustralya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık'ta popülerdir.
J&S, Çin'de ünlü bir Temel kabin üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Temel kabin düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Temel kabin satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.