Akrilik Mutfak Kapısı

100 işçi, 4 üretim hattı ile Guangdong City'de 8000㎡ atölyeye sahibiz, aylık çıktı 30.000 metrekarelik panellere ve yaklaşık 15.000 set modüler dolap setine ulaşabilir. Akrilik mutfak kapısı, çoğu ülkede popüler olan görünmez kenardır.

Kesintisiz akrilik mutfak kapı paneli, yüzey malzemesi içten dışa saf akrilik levhadan yapılmıştır, bu nedenle ortak şeffaf akrilik veya fırın boyası rengi, geniş renk farkı, solması kolay ve diğer problemler yoktur. Düz renkli akrilik levha, tam renkli, güçlü üç boyutlu etki, iyi tokluk, kırılması kolay değil ve onarılabilir, farklı zevklerin bireysel arayışını karşılayabilir.Yüksek su geçirmez performans.


Akrilik mutfak kapısı, bazı ülkelere ihracat yapmak için popüler olan, fiyatı uygun ve ciladan daha dayanıklı olan kesintisiz akrilik panel yapar.

Akriliğin dayanıklılığını ve uygun fiyatını aldık ve bunu lazer kenar çarpışmasının kusursuzluğu ile birleştirerek her durum için en iyi kapıyı oluşturduk.
J&S, Çin'de ünlü bir Akrilik Mutfak Kapısı üreticisi ve tedarikçisidir. Ürünlerimiz dayanıklı ve kalitelidir. Şimdi sipariş verirsem, stokta var mı? elbette! Gerekirse fiyat listeleri, teklifler ve 5 Yıl Garanti de sağlıyoruz. Toptan satış yapmak istersem, bana hangi fiyatı vereceksin? Toptan miktarınız büyükse, fabrika fiyatını sağlayabiliriz. Çin'de üretilen özelleştirilmiş Akrilik Mutfak Kapısı düşük fiyata veya ucuz fiyata satın alınabilir. En son tasarımı, en yeniyi ve indirimli Akrilik Mutfak Kapısı satın almak için fabrikamıza gelmekten memnuniyet duyarız. Ürünlerimiz sadece tasarımda moda değil, aynı zamanda şık ve süslüdür. Ayrıca toplu ambalajlamayı destekliyoruz. Bizden indirimli ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha iyi bir gelecek ve karşılıklı fayda yaratmak için birbirimizle işbirliği yapalım.