Tarihimiz

J&S HOUSEHOLD, Guangdong, Çin'de yerel. Müşterilere tüm evin özel çözümleri sunmaya odaklanan bir şirkettir. Mutfak dolabı, gardrop ve banyo dolabı, mutfak aksesuarları ihracatı konusunda onlarca deneyime sahiptir. Müşterilere tek elden hizmet sunmak için profesyonel satış ekibimiz ve tasarım ekibimiz var.


Başlıca ürünler arasında özel yapım mutfak dolapları (ve düz paket mutfak), gardıroplar, çamaşır dolapları, kiler, banyo dolabı ve aksesuarları bulunmaktadır.


Şirket, kabinin kesilmesi, mühürlenmesi, delinmesi, deneme montajından kapı panelinin modellenmesi, cilalanması ve yüzey işlemesine ve taş tezgahın işlenmesine kadar yılların üretim tecrübesiyle güçlü bir üretim ve üretim sistemi kurmuştur. -üst. Malzemelerin satın alınmasından işlemeye, kalite kontrolüne, paketlemeye ve sevkiyata kadar, müşterilere birinci sınıf ürünler sunmak için her adımı sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz. Donanım aksesuarlarının tedarik kaynaklarını entegre ederek, sadece ürün kalitesini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere çevre dostu ve sağlıklı bir satın alma deneyimi sağlar.


Yıllarca süren pazar araştırmaları sayesinde, dünyanın birçok ülkesindeki inşaatçılar, geliştiriciler, toptancılar ve perakendecilerle uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmuştur.


Müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve daha iyi hizmetler sunmak için çok çalışmaya devam edeceğiz ve sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz!

Fabrikamız

JS HOUSEHOLD, 2003 yılında geliştirmeye başladı ve şimdi Guangdong Eyaletinin önde gelen marangoz imalatçılarından biri haline geldi. Yaklaşık 8.000 metrekarelik bir alanı kaplayan aylık çıktı, 30.000 metrekarelik panele ve yaklaşık 15.000 takım düz paket mutfak dolabına ulaşabilir.

 

Yıllar içinde şirket, fonlar aracılığıyla üretim kapasitesini daha da genişletmeyi, küresel marka bilinirliğini artırmayı ve bilgi düzeyini yükseltmeyi hedefliyor. JS'nin mükemmellik tutkusu ve kişiselleştirilmiş mutfaklara olan tutkusu yatak odası gardırop yaşam tarzı.

 

JS, dünyanın önde gelen HOMAG ağaç işleme üretim hattına sahiptir. JS'nin üretim hatları ve süreçleri çağın önde gelen ekipmanı ve teknolojisidir. JS, hammadde olarak E1 veya CARB-2 uyumlu paneller kullanır. Buna ek olarak, yonga levha, MDF ve kenar bantlama gibi önde gelen Çin markalarından diğer gerekli hammaddeleri de satın aldık.
Ürün uygulaması

Mutfak, yatak odası, oturma odası, banyo, otel, alışveriş merkezi
Üretim Pazarı

Küresel konut projesi için düzinelerce yılı aşkın süredir ihracat tecrübemiz var, ABD, İngiltere, Meksika, Kanada, Güney Afrika, Dubai, Malezya, Kamboçya, Tayland, Avustralya gibi dünyanın her yerine mutfak dolabı, gardırop, banyo dolabı tedarik ediyoruz. , Yeni Zelanda, Katar, vb.


JS 2020'nin sonunda 3.000'den fazla gerçek küresel projeyi tamamladı. Yenilikçi tasarımımız, ileri teknolojimiz, titiz işçiliğimiz ve duyarlı hizmetimiz, son kullanıcılar, distribütörlerimiz ve küresel proje ortaklarımız tarafından büyük ölçüde kabul görmüştür.
Servisimiz

1. Modaya uygun İtalyan tasarımıyla size ilham verin, ev mobilyalarını tam olarak aklınızda özelleştirin;

2.Gelişmiş Alman makineleri ve sıkı kalite kontrol prosedürleri ile yüksek kaliteyi sağladı;

3.Satış, tasarım, nakliye, muayene, montaj ve satış sonrası 200'den fazla üyeden oluşan bir ekip size hizmet vermektedir;

4.Hammaddeler ve üretim süreci, kalite ve sağlığın sembolü olan Euro E1 standardına uygundur; 5 yıllık garanti.